webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ağda Makinesi ve Saç Boyası
#1
Güzel görünmek, farklı olmak için bayanlar her türlü sıkıntıya katlanırlar. Bunlardan ağda ve saç boyama ilk sıralarda gelmektedir. Saçınızı kuaförde boyatabileceğiniz gibi kendiniz de boyayabilirsiniz. Ağdayı da kendiniz yapacağınız zamanlarda ağda makinesi kullanabilirsiniz. Kuaförde saçınızı boyayacaksanız kuaförünüz saç boyasını gerektiği biçimde hazırlayacaktır. Ancak saçınızı kendiniz boyayacaksanız bazı dikkat etmeniz gereken durumlar var. Öncelikle her markanın saç boyasını kullanmamalısınız. Zira güzel görüneyim derken sağlığınızdan da olabilirsiniz. Bu nedenle saç boyası seçerken hem kaliteli markaları kullanmalı hem de internette seçtiğiniz saç boyası ile ilgili kullanıcı yorumlarını dikkatle incelemelisiniz.

Saçınızı hangi renge boyayacağınıza karar verdikten o renk kodu ile sonra saç boyanızı seçebilirsiniz. Renk dışında markaya ve boyanın kaliteli olmasına da önem vermelisiniz.

Saç boyanızı aldıktan sonra boya paketinden çıkan oksidasyon kremi ile saç boyasını iyi bir şekilde karıştırmalısınız. Kutuyla beraber verilen bir karıştırma kabı yoksa evinizdeki uygun bir kap işinizi görecektir. Tüpteki boyayı ve kremi tamamen kabın içerisine boşaltın. Tüpte boya kalmamasına dikkat edin zira boya miktarı ve ölçüleri tam olarak hesaplanmıştır.
Daha sonra bu karışımı iyice çalkalayın ve karıştırın. Kutudan çıkan fırça ile karışımı saçlarınıza uygulayın ve kutuda belirtilen zamana kadar saçınızda karışımı bekletin. Daha sonra saçlarınızı yıkayarak yeni saç renginize kavuşabilirsiniz.
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı