Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0850 Numaralar / 0850 Numara / 0850 Hatlar
#1
0850 Numaralar / 0850 Numara / 0850 Hatlar


0850 numaralar  sanal telefon hatlarıdır. Hem arama yapabilir hem de aranabilirsiniz. Telekom’un ev ve işyerlerine çekmiş olduğu kablolu karasal hatlar gibi değildir. Kablosuz ve network ağları internet ortamında çalışan sanal hatlardır. Diğer hatlardan çok daha fazla özellikleri vardır. Bu 0850 hatlar network ağları üzerinden haberleşen, bulut teknolojisiyle çalışan ve aynı zamanda tek hat üzerinden aynı anda istediğiniz kadar çağrı alıp, çağrı yapabileceğiniz sanal, dijital hatlardır.


0850 numara, asla meşgul çalmaz ve eşzamanlı istediğiniz kadar çağrı alıp gönderebilirsiniz. Aylık sabit ücretleri firmalara göre değişmekle birlikte bizim firmamız da yoktur.


0850 numaralar, coğrafi numara olmayıp konumdan bağımsız ve istediğimiz yerde kullanabileceğimiz kurumsal hatlardır. 0850 hatlar  üzerinden Türkiye'nin neresinde olursanız olun il ilçe fark etmeden hangi adreste olursanız sizi arayanların her zaman ulaşabileceği numaralardır.


0850 hatlar farklı şekillerde kullanılır. İster aktivasyonunu yaptırıp kullanıcı adı ve şifreniz ile akıllı telefonlarınızda direkt mobil uygulamalarda kullanabilir, isterseniz ip internet telefonlarınızda, ister sanal santrallerde veya ip santrallerde kullanabilirsiniz. Kurumsal firmaların daha çok tercihi sanal veya ip santrallerde kullanmaktır.


Web sitemiz: http://www.aloses.com/

0850 numaralar, 0850 numara, 0850 hatlar
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı