webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04haber.net Ağrı Haber okuyun Ağrı Haberleri
#1
Star 
RVqVjo.png


Ağrı’nın gülen ışığı olabilmek, yeni nesillere daha kaliteli haber hizmeti verebilmek amacıyla 2010 yılından beri yerel ağrı haberleri paylaşan 04haber.net bu kutsal amacında asla taviz vermeden tarafsız olarak Ağrı Haber yapmaya devam edecektir. Medya, korkusuz, cesur ve tarafsızdır. Yerel Haber’de ise asla taraf tutmayarak haber yapılması gerekmektedir.
Ağrı’da özgün haber yapabilmek her geçen gün daha da zorlaşıyor. Biz 22 kişilik dev kadromuzla beraber sizlere gecesi gündüzü demeden Ağrı Haberleri’ni sunuyoruz. Ağrı’nın gülen sesi olabilmek, doğruları yazabilmek, taviz vermeden gündeme bomba gibi haberlerle geliyoruz. Ağrı’da bir umut ışığı olabilmek için her gün Ağrı’nın dili oluyoruz. Ağrı’da tarafsız olarak, objektif olarak haber yapabilen ilk ve tek ağrı yerel haber yapan tek kurum biziz.
Genelde Ağrı’lı gurbetçi kardeşlerimizin mekanıdır 04haber.net günlük ortalama 30 bin gurbetçi akımına uğruyoruz. Bunlardan biri de siz olabilirsiniz. Buram, buram Ağrı kokan, son dakika Ağrı Haberleri , Ağrı Dağı’nın  en güncel fotoğraflarını bulabileceğiniz klasik bir Ağrı porteli olan 04habernet gururla sunar.
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı